Η Ομάδα Συντονισμού Εμβολιασμών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Λευκάδας ανακοινώνει ότι σήμερα Τρίτη 06/04/2021, εμβολιάστηκαν οι γεννηθέντες μέχρι τις 20/05/1962 εκπαιδευτικοί Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Λευκάδας.
You May Also Like
Μεταθέσεις εκπαιδευτικών Α/θμιας Εκπ/σης από περιοχή σε περιοχή μετάθεσης έτους 2020
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Μεταθέσεις εκπαιδευτικών Α/θμιας Εκπ/σης από περιοχή σε περιοχή μετάθεσης έτους 2020