Σας γνωρίζουμε ότι κατά τη διάρκεια εφαρμογής των περιοριστικών μέτρων η Δ/νση Α/θμιας Εκπ/σης Λευκάδας θα εξυπηρετεί τους ενδιαφερόμενους αποκλειστικά τηλεφωνικά (2645362235, 2645362242, 2645362240) ή/και μέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας (mail@dipe.lef.sch.gr). Σε περίπτωση που συντρέχουν λόγοι αυτοπρόσωπης παρουσίας, η προσέλευση στη Διεύθυνση θα γίνεται μόνο κατόπιν τηλεφωνικής συνεννόησης.
You May Also Like
Οριστικές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών ΠΥΣΠΕ Λευκάδας
Κωνσταντίνα Πετούση
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Οριστικές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών ΠΥΣΠΕ Λευκάδας
Πρόσκληση ενδιαφερόμενων εκπαιδευτικών ΠΥΣΠΕ Λευκάδας για δηλώσεις οριστικής τοποθέτησης ή βελτίωσης θέσης
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση ενδιαφερόμενων εκπαιδευτικών ΠΥΣΠΕ Λευκάδας για δηλώσεις οριστικής τοποθέτησης ή βελτίωσης θέσης
Πρόσκληση μόνιμων εκπαιδευτικών Π.Ε και Δ.Ε για υποβολή αιτήσεων απόσπασης στην Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας προκειμένου να οριστούν ως Συντονιστές Εκπαίδευσης Προσφύγων (ΣΕΠ), για το σχολικό έτος 2023-2024
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση μόνιμων εκπαιδευτικών Π.Ε και Δ.Ε για υποβολή αιτήσεων απόσπασης στην Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας προκειμένου να οριστούν ως Συντονιστές Εκπαίδευσης Προσφύγων (ΣΕΠ), για το σχολικό έτος 2023-2024