Διαβάστε την υπ’ αρ. 176649/Ε2/28-12-2020 Πρόσκληση του ΥΠΑΙΘ με την οποία καλεί τους εκπαιδευτικούς Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, οι οποίοι επιθυμούν να αποσπασθούν στις Περιφερειακές Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αττικής και Κεντρικής Μακεδονίας, προκειμένου να οριστούν ως Συντονιστές Εκπαίδευσης Προσφύγων (ΣΕΠ) κατά το σχολικό έτος 2020-2021 στο Κέντρο Φιλοξενίας ΜΑΛΑΚΑΣΑΣ και στη Δομή Φιλοξενίας ΣΙΝΤΙΚΗΣ, Ν. Σερρών αντίστοιχα, να υποβάλουν αίτηση ηλεκτρονικά στη διαδικτυακή πύλη Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος Διαχείρισης Προσωπικού Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (ΟΠΣΥΔ) του ΥΠΑΙΘ (ιστοσελίδα: https://opsyd.sch.gr/) από 29-12-2020 μέχρι 13-01-2021 και ώρα: 15:00.
You May Also Like
Αναγνώριση μισθολογικής προϋπηρεσίας και μισθολογική κατάταξη αναπληρώτριας εκπ/κού
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αναγνώριση μισθολογικής προϋπηρεσίας και μισθολογική κατάταξη αναπληρώτριας εκπ/κού
Δήλωση σχολείων για συμπλήρωση ωραρίου εκπ/κών κλ. ΠΕ05, ΠΕ06, ΠΕ07, ΠΕ11, ΠΕ79, ΠΕ86
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Δήλωση σχολείων για συμπλήρωση ωραρίου εκπ/κών κλ. ΠΕ05, ΠΕ06, ΠΕ07, ΠΕ11, ΠΕ79, ΠΕ86