Η Ομάδα Συντονισμού Εμβολιασμών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Λευκάδας ανακοινώνει ότι σήμερα, Τετάρτη 05/05/2021, εμβολιάστηκαν οι γεννηθέντες μέχρι τις 24/03/1975 εκπαιδευτικοί Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Λευκάδας.
You May Also Like
Διαπίστωση λειτουργικής υπεραριθμίας κλ. ΠΕ70 στο Δ. Σχ. Λυγιάς
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαπίστωση λειτουργικής υπεραριθμίας κλ. ΠΕ70 στο Δ. Σχ. Λυγιάς