Πρόσκληση για Προσωρινές Τοποθετήσεις – Αποσπάσεις εντός ΠΥΣΠΕ Λευκάδας

Διαβάστε την υπ’ αρ. 1995/8-8-2019 Πρόσκληση του Δ/ντή Α/θμιας Εκπ/σης Λευκάδας σύμφωνα με την οποία καλούνται οι εκπαιδευτικοί που επιθυμούν να αποσπαστούν σε σχολικές μονάδες εντός ΠΥΣΠΕ, που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ Λευκάδας και που έχουν αποσπαστεί σε αυτό από άλλα ΠΥΣΠΕ να υποβάλουν αίτηση προσωρινής τοποθέτησης από Πέμπτη, 08-08-2019 έως και Παρασκευή, 23-08-2019,σε λειτουργικά κενά που διαπιστώθηκαν ύστερα από την υπ’ αρ. 16/8-8-2019 Πράξη του ΠΥΣΠΕ Λευκάδας.

Υπενθυμίζεται στους εκπαιδευτικούς ότι μπορούν να δηλώσουν και άλλα σχολεία πέρα από αυτά που έχουν διαπιστωθεί λειτουργικά κενά, καθώς μέχρι την ολοκλήρωση των υπηρεσιακών μεταβολών, όλα τα σχολεία είναι εν δυνάμει λειτουργικά κενά.

You May Also Like