Οι εκπαιδευτικοί που ανήκουν οργανικά στην Π.Ε. Λευκάδας οφείλουν να παρουσιαστούν στις σχολικές μονάδες που κατέχουν οργανική θέση στις 21-06-2012 και όσοι βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ Λευκάδας να παρουσιαστούν στη Δ/νσή μας προκειμένου να αναλάβουν υπηρεσία.
You May Also Like
Μετακίνηση εκπαιδευτικών για συμπλήρωση του υποχρεωτικού τους ωραρίου
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Μετακίνηση εκπαιδευτικών για συμπλήρωση του υποχρεωτικού τους ωραρίου