Διαβάστε την υπ’ αρ. 3913/28-07-2017 Απόφαση του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης Ιονίων Νήσων σχετικά με την τοποθέτηση των Διευθυντών σε σχολικές μονάδες του ΠΥΣΠΕ Λευκάδας. Παρακαλούνται οι Διευθυντές να προσέλθουν στα γραφεία της Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Λευκάδας για ανάληψη υπηρεσίας την Τρίτη, 01/08/2017.
You May Also Like
Τοποθέτηση αναπληρώτριας εκπαιδευτικού κλ. ΠΕ71 για παράλληλη στήριξη
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τοποθέτηση αναπληρώτριας εκπαιδευτικού κλ. ΠΕ71 για παράλληλη στήριξη
Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πλήρωση θέσεων με επιλογή εκπαιδευτικών Π.Ε και Δ.Ε για την κάλυψη κενών θέσεων εκπαιδευτικού προσωπικού στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας για το σχολικό έτος 2023 – 2024
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πλήρωση θέσεων με επιλογή εκπαιδευτικών Π.Ε και Δ.Ε για την κάλυψη κενών θέσεων εκπαιδευτικού προσωπικού στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας για το σχολικό έτος 2023 – 2024
Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση κενών-κενούμενων θέσεων σε Κ.Ε.ΠΕ.Α. της ΠΔΕ Ιονίων Νήσων 2021-2022
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση κενών-κενούμενων θέσεων σε Κ.Ε.ΠΕ.Α. της ΠΔΕ Ιονίων Νήσων 2021-2022