Διαβάστε την υπ’ αρ. 3037/19-10-2018 Προκήρυξη του Δ/ντή Α/θμιας Εκπ/σης Λευκάδας σχετικά με την πλήρωση θέσης υποδιευθυντών 1ου και 3ου Δ. Σχ. Λευκάδας. Οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί μπορούν να υποβάλλουν την αίτησή τους στα γραφεία της Δ/νσης Α/θμιας Εκπ/σης Λευκάδας από 19/10/2018 έως και 29/10/2018. Συνοδευτικά, πρέπει να καταθέσουν κατά το ανωτέρω διάστημα τον απαραίτητο φάκελο δικαιολογητικών και την απαιτούμενη υπεύθυνη δήλωση. Η διαδικασία επιλογής υποδιευθυντών βασίζεται στον Ν. 4547/2018 (ΦΕΚ 102, Α΄) και στην υπ’ αρ. Φ.361.22/39/159796/Ε3/26-09-2018 (ΦΕΚ 4412, Β΄) Υπουργική Απόφαση.
You May Also Like
Συμπληρωματική πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος εκπαιδευτικών για απόσπαση στο εξωτερικό
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Συμπληρωματική πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος εκπαιδευτικών για απόσπαση στο εξωτερικό
Πλήρωση θέσεων μελών Κ.Ε.Α. της Περ/κής Δ/νσης Εκπ/σης Ιονίων Νήσων
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πλήρωση θέσεων μελών Κ.Ε.Α. της Περ/κής Δ/νσης Εκπ/σης Ιονίων Νήσων
Οδηγίες για προσωρινή τοποθέτηση νεοδιόριστων εκπαιδευτικών Ειδικής Αγωγής και ανάληψη υπηρεσίας αποσπασμένων εκπαιδευτικών
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Οδηγίες για προσωρινή τοποθέτηση νεοδιόριστων εκπαιδευτικών Ειδικής Αγωγής και ανάληψη υπηρεσίας αποσπασμένων εκπαιδευτικών