Διαβάστε την υπ’ αρ. 2617/06-10-2020 πρόσκληση της Δ/νσης Α/θμιας Εκπ/σης Λευκάδας με την οποία καλούνται οι εκπαιδευτικοί που προσλήφθηκαν ως αναπληρωτές να υποβάλουν ηλεκτρονικά δήλωση προτίμησης έως 07/10/2020 (αποκλειστική προθεσμία). Μαζί με τη δήλωση προτίμησης πρέπει να αποστείλουν συμπληρωμένο και το έντυπο “Δελτίο Απογραφής Αναπληρωτή” το οποίο είναι απολύτως απαραίτητο για την πρόσληψη.
You May Also Like
Ανακοίνωση οριστικών πινάκων μορίων μετάθεσης από Περιοχή σε Περιοχή, Ειδικής Αγωγής εντός ΠΥΣΠΕ, σε ΚΕΔΑΣΥ και Βελτίωσης Θέσης και Οριστικής Τοποθέτησης Δ/νσης Π.Ε. Λευκάδας
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ανακοίνωση οριστικών πινάκων μορίων μετάθεσης από Περιοχή σε Περιοχή, Ειδικής Αγωγής εντός ΠΥΣΠΕ, σε ΚΕΔΑΣΥ και Βελτίωσης Θέσης και Οριστικής Τοποθέτησης Δ/νσης Π.Ε. Λευκάδας
Προσλήψεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών και μελών ΕΕΠ και ΕΒΠ Α φάση
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Προσλήψεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών και μελών ΕΕΠ και ΕΒΠ Α φάση
Αναγνώριση μισθολογικής προϋπηρεσίας και μισθολογική κατάταξη αναπληρώτριας εκπ/κού
dipelef
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αναγνώριση μισθολογικής προϋπηρεσίας και μισθολογική κατάταξη αναπληρώτριας εκπ/κού