Διαβάστε την υπ’ αρ. 1173/16-6-2022 πρόσκληση του 2ου ΠΕΚΕΣ Κεντρικής Μακεδονίας με την οποία καλούνται οι εκπαιδευτικοί κλ. ΠΕ91 να παρακολουθήσουν τη διαδικτυακή διημερίδα με θέμα: «Θεατρική εκπαίδευση στο σχολείο. Η κληρονομιά της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης: προκλήσεις και ευκαιρίες».
You May Also Like
Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την κάλυψη θέσης Διευθυντού /-τριας Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Λευκάδας για το σχολικό έτος 2014 – 2015
ΤΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την κάλυψη θέσης Διευθυντού /-τριας Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Λευκάδας για το σχολικό έτος 2014 – 2015