Διαβάστε την υπ’ αρ. 16/04-01-2021 πρόσκληση της Δ/νσης Α/θμιας Εκπ/σης Λευκάδας με την οποία καλούνται οι εκπαιδευτικοί που προσλήφθηκαν ως αναπληρωτές παράλληλης στήριξης να υποβάλουν ηλεκτρονικά (Στη διεύθυνση του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου της Διεύθυνσης: mail@dipe.lef.sch.gr) δήλωση προτίμησης έως και 06/01/2021 (αποκλειστική προθεσμία). Μαζί με τη δήλωση προτίμησης πρέπει να αποστείλουν συμπληρωμένο και το έντυπο “Δελτίο Απογραφής Αναπληρωτή” το οποίο είναι απολύτως απαραίτητο για την πρόσληψη.
You May Also Like
Δήλωση συμπλήρωσης ωραρίου εκπαιδευτικών ειδικοτήτων
Κωνσταντίνα Πετούση
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Δήλωση συμπλήρωσης ωραρίου εκπαιδευτικών ειδικοτήτων